Z głębokim bólem zawiadamiamy, że w dniu
26 kwietnia 2011 roku odszedł od nas
mgr inż. Marek Tęcza
Dyrektor Górniczy I stopnia,
absolwent Wydziału Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej
w Krakowie, wieloletni generalny projektant
w Biurze Studiów i Projektów Górniczych w Krakowie.
Współrealizator Kopalni Węgla Kamiennego "Piast" w Bieruniu Nowym.
Za pracę zawodową i społeczną odznaczony Krzyżem Kawalerskim
Orderu Odrodzenia Polski oraz innymi odznaczeniami
państwowymi i resortowymi.
Odszedł od nas Człowiek uczciwej pracy, wielkiego serca,
wspaniały Kolega i Przyjaciel.
Żegnamy Cię
przyjaciele