Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie
z bólem przyjęli wiadomość o śmierci
mgr Beaty Miszczuk-Wróbel
wieloletniego nauczyciela ZSO Nr 2 w Gdyni.
Pani profesor była wysoko cenionym i zaangażowanym nauczycielem
oraz wartościowym Człowiekiem.
W całym środowisku szkolnym cieszyła się dużym autorytetem.
Trudno oswoić się z myślą,
że już nigdy Pani Beata nie zaszczyci nas swoją obecnością.
W naszej pamięci pozostanie nauczycielem konsekwentnym,
wymagającym i niezwykle sumiennym, roztaczającym osobisty urok.
Żegnamy Cię dzisiaj ze smutkiem.
Społeczność ZSO Nr 2 w Gdyni
"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci"
W. Szymborska
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.