Pragniemy wyrazić nasze najserdeczniejsze podziękowanie
za udział w uroczystościach pogrzebowych
Henryka Mikołaja Góreckiego
które odbyły się dnia 17 listopada 2010 roku
w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach.
Szczególne podziękowanie kierujemy do
Pana Prezydenta miasta Piotra Uszoka,
Rektora Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego
w Katowicach Pana Tomasza Miczki,
Kanclerza Akademii Muzycznej w Katowicach
mgr Katarzyny Pleśniak.
Szczególną wdzięczność pragniemy wyrazić
Panu Profesorowi Eugeniuszowi Knapikowi
za ogromny wkład pracy w organizację uroczystości,
a także Dyrektor Joannie Wnuk-Nazarowej,
Pani Beacie Jankowskiej, Pani Elżbiecie Bogacz
oraz
Panom z Korporacji Taksówkowej City-Taxi z Katowic
Jadwiga Górecka z rodziną