Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr n. med.
Elżbiety Rusieckiej-Kuczałek
Pani Doktor była specjalistką
w dziedzinie endokrynologii i chorób wewnętrznych.
Przez lata związana
z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie
obecnie Państwowy Instytut Medyczny MSWiA,
gdzie dawniej kierowała
Oddziałem Hematologii i Endokrynologii.
Pozostanie w naszej pamięci jako osoba oddana pacjentom,
środowisku lekarskiemu oraz wartościom służby medycznej.
Rodzinie, Bliskim
oraz wszystkim których dotknęła ta strata,
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Zespół Pracowników
Państwowego Instytutu Medycznego MSWiA