Z przykrością i głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 8 sierpnia 2010 roku odeszła od nas na zawsze
nasza ukochana Siostra i Ciocia
Ewa Stefańska
mgr inż. chemik,
były długoletni pracownik
Polaru,
Amazonka.
Była wspaniałym i dobrym Człowiekiem.
Żyła zgodnie ze swoim sumieniem, patrzyła optymistycznie w przyszłość.
Przegrywając swoją walkę z ciężką chorobą,
pozostawiła nas w wielkim bólu i smutku.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 21 sierpnia 2010 roku
o godzinie 13.10 na Cmentarzu Osobowickim.
siostra z rodziną