30 maja 2018 roku w Schmitten k/Davos (Szwajcaria)
w wieku 72 lat odszedł do wieczności
Nasz Kochany "KROPA"
mgr inż.
Stanisław Drabarczyk
vel Grabarczyk
Leśnik, dziennikarz, podróżnik i miłośnik gór,
a przede wszystkim Nasz Kolega i Przyjaciel,
człowiek wielu talentów, pasji i zainteresowań.
Jego dar zjednywania sobie ludzi i wierność
w przyjaźni pozostaną z nami na zawsze.
Kochał życie i umiał je wykorzystać.
Potrafił dzielić się nim ze wszystkimi.
Rodzinie Stasia
w Polsce, Niemczech i Szwajcarii
składamy
najszczersze wyrazy współczucia
Żegnamy "Kropę", dla którego mały,
wiejski cmentarzyk w Alpach
pozostanie ostatnim przystankiem
w Jego niekończącym się podróżowaniu.
Niech spoczywa w pokoju.
Darz Bór!
Koleżanki i Koledzy
z rocznika 1969 Wydziału Leśnego SGGW w Warszawie