Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 11 maja 2010 roku zmarł
Stanisław Kukuryka
wieloletni członek Polskiego Związku Inżynierów
i Techników Budownictwa,
nasz wielki Przyjaciel.
Wybitny działacz i organizator spółdzielczości mieszkaniowej
oraz społecznych przedsiębiorstw budowlanych.
W latach 1972-1982 prezes Zarządu Centralnego
Związku Spółdzielni Budownictwa Mieszkaniowego.
W latach 1982-1985 minister budownictwa
i przemysłu materiałów budowlanych,
poseł na Sejm VII i VIII kadencji, ambasador w Libii.
Wieloletni prezes i prezes honorowy
Polskiego Towarzystwa Mieszkaniowego.
Uhonorowany wieloma odznaczeniami i wyróżnieniami,
w tym Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. Najbardziej cenił sobie otrzymany na wniosek dzieci Order Uśmiechu.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach i w naszej pamięci.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
W imieniu koleżanek i kolegów
Wiktor Piwkowski
Przewodniczący PZITB