Dnia 13 października 2015 roku
odszedł w wieku 84 lat mój ukochany Mąż
Tadeusz Andrzejczyk
Mistrz Polski w rzucie dyskiem w roku 1954.
Wieloletni lektor języka angielskiego Politechniki Warszawskiej.
Autor cenionych artykułów wędkarskich
oraz książki "Wędkarstwo Jeziorowe".
Człowiek wielu talentów i pasji .
Nabożeństwo żałobne odbędzie się 20 października o godzinie 11.00 w kościele Św.Karola Boromeusza na Powązkach w Warszawie.
O czym ze smutkiem zawiadamia
żona z rodziną