Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
zmarłego w dniu 13 grudnia 2009 roku
prof. dr. hab. med.
Leszka Jeromina
Wieloletniego Kierownika Kliniki Urologii
Akademii Medycznej w Łodzi,
a następnie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Aktywnego członka Polskiego Towarzystwa Urologicznego,
Sekretarza Zarządu Głównego PTU w kadencji 1972-1976,
Przewodniczącego Oddziału Łódzkiego PTU w kadencji 1984-1992.
Urologia polska straciła wspaniałego lekarza, doskonałego urologa,
wnikliwego naukowca i wychowawcę wielu urologów.
Jego
Rodzinie
oraz
Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego współczucia
Prezes wraz z Zarządem Głównym
Polskiego Towarzystwa Urologicznego