Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 11 września 2011 roku odszedł od nas
Jan Oficjalski
Wieloletni i zasłużony pracownik Lechii Gdańsk.
Zawsze oddany sprawom Klubu,
cieszył się sympatią i szacunkiem
środowiska związanego z Biało-Zielonymi barwami.
W latach 70. i 80. był Prezesem sekcji piłkarskiej, a później Klubu.
W minionej dekadzie był też członkiem zarządu OSP Lechia Gdańsk.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia
składa
Klub Lechia Gdańsk SA